Pokoje

Vybrat si můžete mezi 2lůžkovými a 3lůžkovými pokoji. Nebo můžete zvolit apartmá pro 4 osoby.

Celková kapacita pensionu je 17 lůžek.

Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny:

  • TV,
  • SAT,
  • Wi-Fi připojením,
  • koupelny fénem.

Dvoulůžkové pokoje

Pokoj č. 3

Velká manželská postel. Koupelna vybavena vanou. Rozloha pokoje včetně koupelny je 28 m2. Výhled z okna na terasu v 1. patře.
Rezervovat pokoj

 

Pokoj č. 5

Podkrovní pokoj s původními zrenovovanými trámy. Velká manželská postel. Koupelna vybavena sprchovým koutem. Rozloha pokoje včetně koupelny 20 m2. Pokoj je vybaven klimatizací.
Rezervovat pokoj

 

Pokoj č. 6

Podkrovní pokoj s původními zrenovovanými trámy. Velká manželská postel. Koupelna vybavena vanou. Rozloha pokoje včetně koupelny 25 m2. Pokoj je vybaven klimatizací.
Rezervovat pokoj

Třílůžkové pokoje

Pokoj č. 1

Velká manželská postel, přistýlka. Koupelna vybavena sprchovým koutem. Rozloha pokoje včetně koupelny 40 m2. Výhled do ulice Latrán.
Rezervovat pokoj

Apartmá

Podkrovní apartmá s terasou

Podkrovní apartmá s původními zachovalými trámy. Velká střešní terasa s výhledem na zámeckou věž, včetně možnosti posezení (venkovní nábytek). Velká manželská postel, pohodlná rozkládací pohovka pro dvě osoby. Rozloha apartmá včetně koupelny 35 m2. Rozloha terasy 64 m2. Pokoj je vybaven klimatizací.
Rezervovat apartmá

 

Apartmá s výhledem na ulici Latrán

Velká manželská postel a pohodlná rozkládací pohovka pro dvě osoby. Koupelna vybavena sprchovým koutem. Rozloha pokoje včetně koupelny 41 m2. Výhled do ulice Latrán.
Rezervovat apartmá

Apartmá s kuchyní

Velká manželská postel a pohodlná rozkládací pohovka pro dvě osoby oddělena dveřmi. V Apartmá najdete kuchyňskou linku včetně sporáku a lednice. Koupelna vybavena sprchovým koutem. Rozloha pokoje včetně koupelny 43 m2. Výhled na vnitřní terasu.

Rezervovat apartmá